Taisyklės ir sąlygos

Šios taisyklės ir sąlygos periodiškai gali būti atnaujinamos. Jos tiesiogiai ir netiesiogiai galioja visoms mūsų paslaugoms, kuriomis galite naudotis internetu, bet kokiu mobiliu įrenginiu, el. paštu ar telefonu. Atsidarydami, naršydami ir naudodamiesi mūsų svetaine ar bet kuria iš mūsų programų per bet kurią sistemą (toliau vadinama „Svetainė“) ir / ar atlikdami užsakymą, jūs susipažįstate, suprantate ir sutinkate su toliau išdėstytomis taisyklėmis ir sąlygomis (įskaitant privatumo užtikrinimą).

Šie puslapiai, turinys ir puslapių infrastruktūra, bet kokios media užsakymo internetu paslaugos, teikiamos per šiuos puslapius ir svetainę (toliau – „Paslaugos“), priklauso, yra vykdomos ir teikiamos UAB „Pramuštgalvis“ (toliau – „MediaBooking.lt“, „mes“). Jos yra skirtos tiek jūsų asmeniniam, tiek komerciniam naudojimui. Joms galioja toliau išdėstytos taisyklės ir sąlygos.

  1. Mūsų paslaugos

Per šią svetainę mes (UAB „Pramuštgalvis“ ir bendradarbiaujančios svetainės) sudarome sąlygas reklamos įrenginių savininkams (bet kokio tipo reklamos įrenginiams: pvz., lauko reklamos skydui, vidaus reklamos skydui, LED ekranui, TV ekranui, bendru pavadinimu – reklamos įrenginys, -iai) reklamuoti ir leisti užsakyti reklaminius įrenginius, o svetainės lankytojams tuos įrenginius užsakyti. Atlikdami užsakymą per MediaBooking.lt, jūs sudarote (legaliai galiojantį) sandorį su UAB „Pramuštgalvis“, kur užsakote reklamos įrenginį. Atlikus užsakymą mes veikiame tik kaip tarpininkas tarp jūsų ir reklamos įrenginio savininko – persiunčiame jūsų užsakymo informaciją, o jums – užsakymo patvirtinimo laišką reklamos įrenginio savininko vardu.

Teikdami savo paslaugas, pateikiame informaciją, kurią gauname iš įrenginių savininkų. Tuo tikslu reklamos įrenginių savininkai turi priėjimą prie išorinio tinklo (ekstraneto) ir yra visiškai atsakingi už savo atnaujinamas kainas, įrenginių užimtumą ir kitą mūsų svetainėje pateikiamą informaciją. Nors ir teikiame paslaugas profesionaliai ir rūpestingai, netikriname ir negalime garantuoti, kad visa informacija yra tiksli, išsami ir teisinga, taip pat negalime būti atsakingi už jokias klaidas (įskaitant akivaizdžias ir rašybos klaidas), jokius sutrikimus (dėl (laikino ir / ar dalinio) svetainės neveikimo, taisymo, atnaujinimo, palaikymo ar kitų), netikslios, klaidingos ar neteisingos informacijos ar informacijos nepristatymo. Kiekvienas reklamos įrenginio, -ių savininkas, -ai visuomet lieka pats atsakingas už svetainėje pateikiamos (aprašymo) informacijos (įskaitant kainas ir užimtumą) tikslumą, išsamumą ir teisingumą.

Mūsų paslaugos skirtos tiek asmeniniam, tiek ir komerciniam naudojimui. Tačiau negalite perparduoti, talpinti nuorodose, naudoti, kopijuoti, stebėti (pvz. naudodami „scrape“ ar „spider“ sistemas“), atvaizduoti, parsisiųsti ar atkurti bet kokio turinio, informacijos, programinės įrangos, produktų ar paslaugų mūsų svetainėje konkurenciniais tikslais.

  1. Neapmokestinimo principas

Mūsų paslaugos yra nemokamos, nes, skirtingai nuo daugelio, mes neimsime jokio mokesčio už savo paslaugas ir nepridėsime jokio papildomo (užsakymo) mokesčio prie reklamos įrenginio kainos.

 

  1. Privatumas ir slapukai

MediaBooking.lt gerbia jūsų privatumą. Prašome peržiūrėti mūsų privatumo ir slapukų nuostatus jei norite sužinoti apie tai daugiau.

  1. Atšaukimas

Atlikdami užsakymą sutinkate su galiojančiomis atšaukimo taisyklėmis ir visomis papildomomis sąlygomis. Bendros atšaukimo taisyklės pateikiamos mūsų svetainėje, užsakymo metu ir užsakymo patvirtinimo laiške. Atkreipkite dėmesį, kad, atliekant užsakymą kai kuriomis kainomis ir pagal specialius pasiūlymus, užsakymų negalima atšaukti ar keisti. Įdėmiai perskaitykite informaciją ir susipažinkite su šiomis sąlygomis prieš atlikdami užsakymą.

Jei norite peržiūrėti, pakeisti ar atšaukti savo užsakymą, naudokitės užsakymo el. laiške nurodytomis instrukcijomis. Atkreipkite dėmesį, kad už užsakymo atšaukimą gali tekti sumokėti pagal užsakymų atšaukimų, (išankstinio) apmokėjimo taisykles ir neturint teisės į bet kokį (išankstinio) apmokėjimo atlyginimą. Rekomenduojame įdėmiai perskaityti atšaukimų, (išankstinio) apmokėjimo taisykles prieš atliekant užsakymą ir nepamiršti atlikti tolimesnių mokėjimų, kurie gali būti reikalaujami konkrečiam užsakymui.

  1. Papildoma korespondencija

Atlikdami užsakymą jūs sutinkate gauti el. laišką apie užsakymo patvirtinimą ir suteikti informacijos bei pasiūlymų, susijusių su reklamos įrenginių nuoma (taip pat ir jus galinčius sudominti trečiųjų šalių pasiūlymus). Norėdami gauti daugiau informacijos apie atvejus, kuriais galime su jumis susisiekti, perskaitykite privatumo ir slapukų nuostatus.

  1. Atsakomybės apribojimas

Pagal mūsų taisykles ir sąlygas ir kiek leidžia įstatymai, mes būsime atsakingi tik už tiesioginę žalą ar nuostolius, kuriuos patirtumėte dėl mūsų su paslaugomis susijusių įsipareigojimų nesilaikymo. Kompensuotina nuostolių suma apribojama jūsų užsakymo suma, nurodyta užsakymo patvirtinimo el. laiške (vieno ar keleto susijusių įvykių atveju).

Tačiau nei mes, nei mūsų tarnautojai, vadovai, darbuotojai, atstovai, filialai, bendradarbiaujančios kompanijos, platintojai, bendradarbiaujančios svetainės, licencijų savininkai, agentai ar kiti subjektai, susiję su svetainės ir jos turinio kūrimu, rėmimu, reklama ar kitokiu viešinimu, nebus atsakingi už (i) bet kokia nežymią, specifinę, netiesioginę ar pasekminę žalą / nuostolius, bet kokius veiklos sutrikimus, pelno ar pajamų praradimą, sutarčių netekimą, gerovės ar įvaizdžio žalą ar netekimą, teisės į nuostolių padengimą netekimą, (ii) bet kokius svetainėje pateikiamos reklamos įrenginio savininko (aprašymo) informacijos netikslumus (įskaitant kainas, užimtumą), (iii) bet kokią (tiesioginę, netiesioginę, pasekminę ar nežymią) žalą, nuostolius ar išlaidas, kuriuos patirtumėte dėl svetainės naudojimo, negalėjimo naudoti ar vėlavimo.

  1. Intelektinės nuosavybės teisės

Jei nenurodyta kitaip, programinė įranga, reikalinga mūsų paslaugoms, prieinama arba naudojama mūsų svetainėje ir intelektualinės nuosavybės teisės (įskaitant autorines teises) į svetainės turinį ir informaciją priklauso UAB „Pramuštgalvis“ ir jos tiekėjams.

MediaBooking.lt išskirtine nuosavybės teise priklauso visos teisės, pavadinimai ir interesai (visos intelektinės nuosavybės teisės) (išvaizdos (ir infrastruktūros) svetainės, kurioje paslauga yra teikiama ir prieinama ir jūs neturite teisės kopijuoti, susieti, naudoti (hiper-/ar kitas) nuorodas, skelbti, reklamuoti, parduoti, integruoti, naudoti, derinti ar kitaip naudoti pateiktą turinį arba mūsų prekės ženklą be mūsų raštiško sutikimo. Bet koks neteisėtas teisių panaudojimas ar kuris nors iš minėtų veiksmų sudarys esminį mūsų intelektinės nuosavybės (įskaitant autorines ir teises į duomenų bazes) teisės pažeidimą.

  1. Kita informacija

Šios taisyklės bei sąlygos ir mūsų paslaugų tiekimas yra reguliuojamas ir vykdomas pagal Lietuvos respublikos įstatymus, bet kokie dėl šių bendrų taisyklių bei sąlygų ir mūsų paslaugų kylantys nesutarimai būtų perduoti kompetetingiems teismams Lietuvoje.

Jei bet kuri šių taisyklių ir sąlygų dalis yra ar tampa neteisinga, negaliojančia ar neįgyvendinama, likusios lieka galioti ir turite jų laikytis. Tokiu atveju neteisinga dalis lieka maksimaliai galioti tiek, kiek leidžia šiai sričiai taikomi įstatymai, ir jūs turėsite sutikti su panašia į neteisingą, negaliojančią ar neįgyvendinamą dalimi, priklausomai nuo šių taisyklių ir sąlygų turinio ir tikslo.

  1. Apie MediaBooking

Visos mūsų paslaugos yra tiekiamos per Mediabooking.lt, Mediabooking.lv ir Mediabooking.eu tinklalapius, kuriuos valdo UAB „Pramuštgalvis“, įkurta pagal Lietuvos įstatymus. Jos biuro adresas yra Kauno g. 6A, Šiauliai LT78103, Lietuva.